شنبه , آذر ۲۴ ۱۳۹۷
خانه / اخبار / اطلاعیه / گزارش اولین مجمع عمومی عادی انجمن علوم و فناوری بسته‌بندی ایران
Avalin Majmae Omomi

گزارش اولین مجمع عمومی عادی انجمن علوم و فناوری بسته‌بندی ایران

گزارش اولین مجمع عمومی عادی انجمن علوم و فناوری بسته‌بندی ایرانReviewed by Admin on Feb 10Rating:

بسمه تعالی

اولین مجمع عمومی عادی انجمن علوم و فناوری بسته‌بندی ایران با حضور جمع کثیری از علاقه‌مندان و حامیان صنعت بسته‌بندی کشور در تاریخ ۱۱/۱۲/۱۳۹۴ برگزار گردید. با توجه به این‌که انجمن در ابتدای روزهای فعالیت خود قرار دارد با جذب بالغ‌بر ۱۵۴ عضو حقیقی و حقوقی برای انتخاب هیئت‌مدیره و بازرسان انجمن جهت به رسمیت رساندن فعالیت‌های خود با هماهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری این جلسه را با حضور بیش از نصفی از اعضاء برگزار نمود.

در ابتدای جلسه نماینده هیئت مؤسس جناب آقای دکتر محمدرضا مشایخی به ضرورت و اهداف برپایی انجمن مطالبی را ارائه داشتند و سپس سخنران بعدی خانم مهندس عبدی از مدیران سازمان استاندارد ملی ایران در خصوص ارزش ایجاد انجمن، مشکلات صنعت بسته‌بندی، تاریخچه این صنعت در ایران و کمک‌هایی را که انجمن با فعالیت‌های خود می‌تواند به بدنه صنعت بسته‌بندی کشور داشته باشد مطالبی را عنوان نمودند. در ادامه نیز نماینده محترم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص شرایط اعضای کاندیداتوری برای هیئت‌مدیره و بازرسین قواعد قانونی را مطرح نمودند و از اعضای حاضر خواستند که دقیقاً به این شرایط توجه نمایند تا در آینده مورد اعتراض سایر قرار نگیرند.

در این انتخابات ۲۴ نفر کاندید شده بودند که درخور توجه نماینده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بود. بعد از رأی‌گیری تعداد رأی کاندیداهای منتخب مورد شمارش قرار گرفت و نه نفر به ترتیب تعداد جذب آراء انتخاب شدند. مقرر گردید طی هفته آینده بعد از انجام تشریفات قانونی، اعضای منتخب این انجمن رسماً از طریق سایت رسمی انجمن علوم و فناوری بسته‌بندی ایران اعلام گردد.

همچنین اسامی شرکت‌هایی که در این مجمع حضور یافتند به شرح زیر می‌باشند:

سازمان ملی استاندارد، سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، مرکز مطالعات و پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، کلینیک بسته‌بندی دیده گستر، کارخانه هایدلبرگ-دانشگاه صنعتی دارمشتات، شرکت سنجش گستر دانا، آوند انرژی، فولاد مبارکه اصفهان، مجتمع چاپ و بسته‌بندی، کارتن مشهد شرکت ساپکو، صداوسیما (شبکه دو)، صنعت و چاپ و بسته‌بندی پیش رسانه، شرکت چاپ و بسته‌بندی به ایده پک، شرکت خاتم پلیمر، هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی کرج، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، انجمن نگهداری و تعمیرات ایران، گروه تخصصی غدیر، مرکز استاندارد دفاعی ایران، شرکت شامخ، گروه خودرویی بهمن، شیر و پاستوریزه پگاه تهران، نشریه هنر بسته‌بندی و شرکت ماشین‌سازی حکمایی و … .

همچنین ببینید

photo_۲۰۱۸-۱۱-۱۹_۰۸-۱۸-۴۱

به اطلاع مخاطبین و اعضای محترم انجمن علوم و فناوری بسته بندی ایران می رساند: